עם רומח אתם בידיים טובות!

אודות החברה

חברת רומח מתמחה בפתרונות אבטחה, שירותי שמירה ושירותי ניקיון ואחזקה ברמה גבוהה. החברה הוקמה בתל אביב בשנת 1992.

כדי לספק לכם את השירות האיכותי ביותר יצרנו נבחרת של אנשי מקצוע מעולים, בעלי ניסיון עשיר בעולם הביטחון והשמירה. רמת השירות הגבוהה, התכנון הקפדני והביצוע המושלם שלנו מאפשרים לנו להעניק שירותים לחברות ולגופים המובילים בישראל: רשויות וגופים ציבוריים, משרדי ממשלה, שגרירויות, חברות ניהול, חברות אחזקות ונדל”ן, מפיקי אירועים, משרדי עו”ד ועוד.

אנו מחזיקים בכל הרשיונות הנדרשים מהרשויות השונות, לרבות רשיונות לניהול אבטחה ואחזקת נשק, ועומדים בכל דרישות תקן ISO9002.

השירותים שלנו

  • ניקיון ואחזקה לבנייני מגורי יוקרה ומשרדים
  • אבטחת אישים ומשלחות
  • אבטחת אירועים בהיקפים שונים
  • אבטחת מתקנים ואתרים רגישים
  • ייעוץ ותכנון מערכי אבטחה

שמים אתכם במרכז

לפני הכל, אנחנו כאן בשבילכם. כחברה המספקת שירותים לעשרות לקוחות בגדלים שונים, אנו באים במגע יומיומי עם אלפי אנשים: דיירים ומבקרים בבנייני משרדים ומגורים, עובדים באתרים ובמתקנים, משתתפים באירועים ועוד ועוד. כל העובדים שלנו פועלים בהתאם לאמנת השירות של רומח ומספקים שירות נעים ואדיב, במאור פנים. עבורנו, כל לקוח הוא אח”מ!

המקצוענים לשירותכם

בראש החברה עומדים מומחים בתחום הביטחון והאבטחה, האחראים על תכנון המערכים השונים. לצדם פועלים בשטח אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים העוברים הכשרה קפדנית והדרכות שוטפות. צוותי הפיקוח והבקרה מסיירים באתרים השונים ומוודאים כי המלאכה מבוצעת כהלכה. אנו מציעים לכם את השילוב האופטימלי בין הפן האנושי לחדשנות טכנולוגית ולא מתפשרים על איכות: בהון האנושי, בבחירת הציוד, בהיקף השירות ובאחריות.

נשמח להתחבר ולתכנן עבורכם פתרונות בהתאמה אישית!